هزینه جراحی اسلیو معده

جراحی اسلیو معده، بسته به موقعیت مکانی شما متفاوت است. قیمت جراحی اسلیو معده، کمتر از جراحی باند معده و خیلی کمتر از جراحی بای پس معده است. بر اساس نظرسنجی ها، قیمت جراحی اسلیو معده به دلیل افزایش رقابت و تقاضا، رو به کاهش است. قیمت‌های متفاوتی برای جراحی اسلیو معده اسلیو گاسترکتومی وجود دارد. در صورتیکه، از بیمه برای پوشش هزینه جراحی اسلیو معده استفاده نکنید. قطعا، باید کل مبلغ را به صورت نقدی یا کارت اعتباری پرداخت نمایید.

تفاوت هزینه جراحی اسلیو معده

قیمت اسلیو معده در مختلف، متفاوت است. مناطقی که تعداد بالایی عمل جراحی اسلیو معده انجام می دهند، هزینه کمتری دریافت می کنند. با این حال، انجام عمل اسلیو معده در مناطقی با هزینه کمتر، مشکلاتی به همراه دارد. ممکن است، قیمت پایینتر به دلیل ارائه تسهیلات کمتر باشد. انجام جراحی، در مناطق نزدیک به محل سکونت عاقلانه تر است.

قبل از تعیین هزینه جراحی اسلیو معده، چندین بار با پزشک معالج ملاقات نمایید. همچنین، چندین ملاقات جهت پیگیری ملاحضات پس از عمل با پزشک داشته باشید. تغییرات رژیم غذایی و سبک زندگی بعد از جراحی اسلیو معده ضروری هستند. اعمال تغییر در عادات غذایی و سبک زندگی، کار آسانی نیست. جراحان لاغری، منابع زیادی برای ایجاد تغییر در سبک زندگی ارائه می دهند. مشاور و متخصص تغذیه نیز می توانند، در این مسیر به بیمار کمک نمایند.

تاثیر قیمت عمل اسلیو معده بر مهارت جراح

کمتر بودن هزینه جراحی اسلیو معده، به معنای مهارت کمتر جراح نیست. بسیاری مواقع، قیمت جراحی اسلیو معده توسط بیمارستان تعیین می شود. در این صورت، جراح فقط موافقت یا درخواست افزایش قیمت را ارائه می دهد. بعضی جراحان، کمترین قیمت جراحی اسلیو معده را ارائه می دهند. زیرا افزایش تعداد بیماران ، کاهش مبلغ دریافتی را جبران می کند. بهتر است، ابتدا جراح مورد نظر خود را انتخاب کنید، بعد به قیمت جراحی را در نظر بگیرید.

جراحی اسلیو معده تحت پوشش بیمه قرار دارد؟

در گذشته، جراحی اسلیو معده تحت پوشش بیمه نبوده است. با این حال، جراحی برای افراد خیلی چاق که مدت زمان طولانی را بدون کاهش وزن تحمل نمی کنند. تحت پوشش بیمه قرار داده می شود. جراح، عمل جراحی بای پس معده یا سوئیچ اثنی عشر را انجام می دهد. پس از بهبودی و کاهش وزن بیمار، برای اتمام جراحی تصمیم گیری می کند. با این حال، بسیاری از بیماران در مرحله اول نتیجه می گیرند.

آگاهی جراحان در مورد بیمه جراحی معده

جراحان با آگاهی از این موضوع، که بیمه هزینه عمل بای پس معده را قبول می کند. پزشکان، بیماران بیشتری را برای رزرو نوبت جراحی معده پذیرش می کنند. همچنین، عدم نیاز بیمار برای مرحله دوم جراحی را بررسی می کنند. تحقیقات نشان می دهد، جراحی اسلیو معده کاهش وزن قابل توجهی برای بیماران دارد. به همین دلیل، شرکت های بیشتری هزینه جراحی اسلیو معده را به عنوان درمان چاقی مرضی، تحت پوشش قرار می دهند.

جراحی اسلیو گاسترکتومی به عنوان روش درمان چاقی اولیه، مورد قبول برخی شرکت های بیمه قرار دارد. بررسی لازم را برای تحت پوشش بودن جراحی اسلیو معده، توسط شرکت بیمه خود انجام دهید.

هزینه های بعد از عمل جراحی اسلیو معده

هزینه های زیادی، بعد از جراحی اسلیو معده نخواهید داشت. در ادامه، به نکاتی که باید به آنها توجه داشته باشید، اشاره داریم:

  • معمولا، ویزیت های بعد از جراحی اسلیو معده با جراح معالج رایگان است.
  • هزینه ملاقات با متخصص تغذیه، جدا از هزینه جراحی اسلیو معده است.
  • تعداد ملاقات های پس از جراحی اسلیو معده، کمتر از جراحی نوار معده است. بنابراین، هزینه اینگونه ملاقات ها نیز کمتر خواهد بود.
  • اگر عمل اسلیو معده تحت پوشش بیمه باشد، هزینه ملاقات های بعد آن نیز تحت پوشش خواهد بود. هزینه درمان عفونت های ناشی از زخم بعد از جراحی، توسط بیمارستان یا مراکز جراحی پرداخت می شود.

سایر هزینه جراحی اسلیو معده

بیمارانی، که جراحی اسلیو معده را برای کاهش وزن انتخاب می کنند. حتما، باید رژیم غذایی و سبک زندگی خود را تغییر دهند. عدم تغییر عادات قبل از جراحی، باعث شکست پروسه کاهش وزن خواهد شد. هزینه های زیر، به هزینه جراحی اسلیو معده افزوده خواهند شد.

  • قیمت نهایی غذای مصرفی بیمار، پس از جراحی اسلیو معده افزایش خواهد داشت. در حالیکه، حجم غذا کاهش می یابد. هزینه غذای سالمتر، نسبت به غذای معمولی بیشتر است. غذا های سالم که انرژی بیشتری به بدن شما می رسانند، برای مصرف انتخاب کنید.
  • بسیاری از جراحان، استفاده از مکمل های غذایی را بعد از جراحی معده توصیه می کنند. قیمت مکمل های پروتئینی بالا است و هزینه جراحی اسلیو معده را افزایش می دهد.
  • بیماران پس از بهبود و اتمام کاهش وزن اضافی، به لباس های جدید نیاز پیدا خواهند کرد. اکثر افراد از کاهش وزن خود، پس از جراحی شگفت زده می شوند. همچنین، به لباس هایی متناسب با اندام جدید نیاز پیدا می کنند.
  • برخی بیماران پس از جراحی اسلیو معده، به عمل جراحی زیبایی برای کشیدن پوست نیاز پیدا می کنند. به همین دلیل، باید مبلغی را برای پرداخت هزینه جراحی زیبایی پوست در نظر بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مهم این پست . . .

بنر تبلیغی
Call Now Button