پخش ویدیو

سن افراد ملاک مهمی برای  انجام جراحی لاغری نیست. با انجام جراحی اسلیو معده، علاوه بر لاغری سریع، می‌توان با بیماری‌های زیادی از جمله فشار خون و قند خون بالا مقابله کرد. مراجعه کننده محترم با 100 کیلوگرم وزن، به کلینیک دکتر امیراحمدی مراجعه نموده و علاوه بر رسیدن به وزن ایده آل، بیماری‌های ناشی از چاقی ایشان نیز درمان شده است

پخش ویدیو

رسیدن به وزن ایده‌آل و کاهش وزن 50 کیلوگرمی، نتیجه‌ی شگفت انگیز جراحی اسلیو معده است. خانم نجفی با وزن اولیه 120 کیلوگرم به مجموعه دکتر امیراحمدی مراجعه نموده و پس از یک سال به وزن دلخواه خود رسیده اند.

پخش ویدیو
پخش ویدیو

چاقی عوارض مختلفی به دنبال خود ایجاد می کند. جراحی لاغری علاوه بر تاثیر بر لاغری سریع، کمک می‌کند این عوارض بهبود پیدا کنند. جراحی اسلیو معده یک جراحـــی آسان و کم عارضه به شمار می‌آید. مـــراجعه کننده محترم از تجــــربه خود بعد از انجام جراحی اسلیو معده می‌گــوید.

پخش ویدیو

به همه افراد دارای اضافه وزن چاق گفته می‌شود؟ خیر. اضافه وزن، چاقی، چاقی مفرط و … مراحل مختلف چاقی هستند.

پخش ویدیو

چاقی نیز تعریفی دارد. یکی از معیارهایی که به این تعریف کمک می‌کند، میزان BMI یا همان شاخص توده بندی است.

پخش ویدیو

چاقی هم مانند بسیاری از بیماری‌ها درمان دارد. براساس میزان چاقی و مرحله‌ای که در آن قرار دارید، درمان‌ها می‌توانند متفاوت باشند.

پخش ویدیو

علل چاقی متفاوت است. افراد همیشه به علت تغذیه اشتباه و یا کم تحرکی مبتلا به چاقی نیستند. داروها و عوامل ژنتیکی یا بیماری‌ها نیز از دیگر علت‌های چاقی هستند.

پخش ویدیو
پخش ویدیو

برای تمام افراد دارای اضافه وزن و یا مبتلا به چاقی، درمان یکسانی وجود ندارد. بر اساس مرحله‌ای که در آن قرار دارید، این مداخلات می‌توانند متغیر باشند.

بنر تبلیغی
Call Now Button