لاغری سریع با اسلیو به چه صورت است

عمل اسلیو معده

لاغری سریع

لاغری سریع با اسلیو به چه صورت است؟ لاغری که امروزه به عنوان یکی از مشغله های بیشتر مردم مورد توجه قرار گرفته است، با سریع ترین روش ها نیز میسر است. البته افرادی که از این روشها برای رسیدن به لاغری استفاده می کنند باید دارای شرایط خاصی باشند. اما به طور کلی باید بگوییم لاغری سریع با اسلیو بهترین تکنیکی است که پزشکان متخصص انتخاب می کنند.

بعد از عمل اسلیو در هفته های اول چند کیلو کم میکنیم و به صورت کلی چقدر زمان لازم است تا به وزن دلخواه برسیم. با ما همراه باشید تا کاهش وزن بعد از عمل جراحی اسلیو معده را توضیح دهیم.

منظور از عمل اسلیو معده چیست و چه مزایایی دارد؟ 

به طور کلی می توانیم جراحی اسلیو معده را بهترین روش برای رسیدن به نتیجه مطلوب و کاهش وزن در نظر بگیریم. افرادی که این روش درمانی را انتخاب می کنند، می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن به وزن ایده آل خود دست یابند. البته باید بگوییم سالانه هزاران نفر این روش درمانی را انتخاب می کنند و به نتیجه عالی می رسند.

از این رو لاغری سریع با اسلیو به عنوان یکی از محبوب ترین روش های لاغری در دنیا شناخته شده است. اما اسلیو معده در واقع چه نوع عملی است؟ باید بگوییم در روش اسلیو معده بیش از 70 درصد از حجم معده از بدن خارج می شود و به هیچ عنوان این روش درمان قابلیت بازگشت ندارد. از این رو در مدت زمان مشخصی می تواند نتیجه مناسب را در اختیار بیمار قرار دهد.

از سوی دیگر لاغری سریع با اسلیو منجر می شود که بیماران به حس خوشایندی دست یافته و فعالیت خود را افزایش دهند. که این مسئله نیز به تنهایی می تواند منجر به ایجاد نتیجه عالی در بدن شود. زمانی که بیمار در مدت زمان کوتاهی نتیجه عالی مشاهده می کند، فعالیت خود را بیشتر کرده و سریعتر نیز بهبود می یابد.

میانگین کاهش وزن با روش اسلیو چقدر است؟ 

افرادی که زیر نظر آقای دکتر علی امیر احمدی جراحی لاغری اسلیو معده انجام می دهند در کوتاه ترین زمان با کاهش وزن مواجه می شوند. در اصل پس از انجام این عمل جراحی بین 25 تا 35 درصد از کل وزن بدن کاهش یافته و بیمار می تواند در یک سال اول نتیجه فوق العاده جراحی اسلیو را بر روی بدن خود مشاهده نماید.

علت کسب این نتیجه و رسیدن به لاغری سریع با اسلیو، کاهش 70 درصد از حجم معده است. در بیشتر موارد بیماران پس از یک سال بیش از 80 درصد از وزن خود را از دست می دهند. که این مسئله آنها را به حس عالی می رساند. پس به طور کلی باید بگوییم این روش درمانی در فاصله های مشخص به میزان مناسبی وزن را کاهش می دهد.

آیا لاغری سریع با اسلیو نیاز به رژیم غذایی خاصی دارد؟ 

برخی از بیماران بر این تصور هستند که انجام جراحی لاغری به تنهایی برای رسیدن به وزن ایده آل کافی است. اما باید بگوییم افرادی می توانند از این جراحی نتیجه بهتری به دست آورند که پس از جراحی اسلیو از رژیم غذایی مناسب استفاده کنند. بهترین رژیم غذایی نوشیدن مایعات تا مدتی پس از جراحی لاغری است.

پس از آن که معده تاحدودی ترمیم یافت، بیمار لازم است اقدام به استفاده از غذاهای پوره ای نماید. در 4 هفته اول لاغری سریع با اسلیو بیمار باید غذاهای نرم استفاده کند تا معده برای هضم آن دچار مشکل نشود. پس از گذشت 6 هفته بیمار می تواند استفاده از غذاهای جامد را در برنامه خود قرار دهد و تقریبا به زندگی عادی خود بازگردد.

نکته جالبی که باید در مورد جراحی اسلیو معده بدانید این است که، لاغری سریع با اسلیو به بیمار امکان این را می دهند که بتواند هر نوع غذایی که دوست دارد میل کند. البته بهتر است در رژیم غذایی خود از مصرف غذاهایی که کالری کاذب دارند و یا نوشیدنی های قندی خودداری نمایید. برخی از پزشکان متخصص به بیماران خود توصیه می کنند که بهتر است بعد از عمل 5 وعده غذا مصرف کنند.

علت این مسئله نیز کاهش میزان حجم غذایی است که به معده وارد می شود. در نهایت نیز بیمار می تواند با این کار احساس گرسنگی خود را به میزان قابل توجهی رفع کند و با کاهش وزن مواجه شود.

سرعت کاهش وزن با روش جراحی اسلیو چقدر است؟ 

و اما بعد از عمل اسلیو در هفته های اول چند کیلو کم میکنیم. بیشتر افرادی که لاغری سریع با اسلیو را انتخاب می کنند در 6 ماه اول می توانند بیشترین کاهش وزن را در بدن خود مشاهده کنند. زیرا در طی این 6 ماه اولیه بدن کمترین میزان کالری را دریافت می کند و در نتیجه چربی های بدن را کاهش می دهد. اما پس از آن روند کاهش وزن کندتر شده و با سرعت کمتری انجام می شود.

جراحی اسلیو به بیمار کمک می کند تا بتواند احساس گرسنگی خود را به میزان قابل توجهی کنترل نموده و در هر نوبت مقدار غذای کمی مصرف کند. در نتیجه پس از گذشت مدت زمان محدودی وزن اضافی خود را از دست داده و به تناسب اندام دست یابد. البته برای لاغری سریع با اسلیو لازم است بیمار رژیم غذایی سالم و تمرینات ورزشی منظم را نیز در برنامه خود بگنجاند.

در غیر این صورت بیمار موفق نخواهد شد در زمان کوتاهی به وزن ایده آل خود دست یابد. بهتر است بعد از عمل به میزان محدودی کالری مصرف نمایید تا بتوانید نیازهای اولیه بدن خود را تامین کنید. با این کار بدون ایجاد مشکل وزن خود را کاهش خواهید داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مهم این پست . . .

بنر تبلیغی
Call Now Button