بهترین جراح اسلیو چه ویژگی ها و مشخصاتی دارد

یافتن یک جراح برای لاغری برای تمام بیمارانی که از چاقی مفرط رنج می برند، مسئله ای مهم و ضروری است. زیرا چاقی و اضافه وزن منجر به افزایش عدم اعتماد به نفس در بیماران شده و در طولانی مدت افسردگی را برای آنها به همراه خواهد داشت. پس لازم است بهترین جراح اسلیو را شناسایی نموده و نزد ایشان اقدام به جراحی نمایند.

مهمترین ویژگی های جراح اسلیو چیست؟ 

برای این که بتوانید بهترین جراح لاغری را بشناسید و نزد ایشان جراحی شوید، لازم است به برخی ویژگی های مهم جراحان لاغری توجه کنید. اصولا جراح اسلیو معده باید مدرک فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته خود را دریافت کرده باشد. زیرا امروزه با این روش عالی می توان بدون هیچ گونه عوارضی اقدام به جراحی لاغری نمود.

علاوه بر آن بهترین جراح اسلیو باید از تجربه و مهارت بالایی برای انجام جراحی برخوردار باشد، که این مسئله تنها در صورتی میسر است که پزشک جراحی های متعدد زیادی انجام داده باشد. مراجعه کنندگان باید پیش از مراجعه به پزشک در مورد سابقه فعالیت و جراحی های موفقیت آمیز ایشان اطلاعات لازم را به دست آورده باشند.

پزشکی که بتواند با بیمار خود ارتباط قوی و خوبی داشته باشد، قادر است اعتماد بیمار را به خود جلب کرده و بهترین نتیجه را از جراحی به دست آورد. تمامی این نکات باید برای انتخاب بهترین جراح اسلیو مورد توجه قرار گیرند. پزشکی که بتواند از استاندارد روز دنیا و دستگاه های پیشرفته برای انجام عمل استفاده کند، مسلما می تواند نتیجه بهتر با عوارض کمتری به دست آورد. که تمامی این موارد نیاز به تجربه، تخصص و مهارت دارد.

بهترین جراح اسلیو لازم است چه کاری انجام دهد؟ 

جراحی که توسط بیمار به عنوان بهترین جراح لاغری موردشناسایی قرار گرفت، باید پیش از عمل با بیمار خود یک جلسه مشاوره داشته باشد. در این جلسه نحوه انجام جراحی اسلیو و بای پس معده را به ایشان توضیح دهد. این نکته را در نظر داشته باشید که جراح انتخابی باید دارای بورد تخصصی برای انجام اسلیو معده باشد.

به هیچ عنوان نزد یک جراح عمومی اقدام به جراحی اسلیو معده ننمایید. زیرا این جراحی از حساسیت بالایی برخوردار بوده و تنها باید توسط جراح متخصص انجام شود. آقای دکتر علی امیر احمدی متخصص و جراح اسلیو معده به عنوان بهترین جراح اسلیو، با داشتن تجربه بالا می تواند بهترین نتیجه را از جراحی برای بیمار به دست آورد.

ایشان به دلیل گذراندن دوره تخصص خود برای جراحی اسلیو، با دستگاه لاپاراسکوپی نیز می تواند جراحی را انجام دهد. که در اصل جراحی اسلیو با دستگاه لاپاراسکوپی از بهترین و بی خطرترین روش های جراحی لاغری به شمار می رود. پس بهترین جراح اسلیو باید مهارت بالایی در استفاده از این دستگاه برای جراحی داشته باشد. تا بتواند با کمترین میزان خطر بهترین نتیجه را به دست آورد.

فوق تخصص لاپاراسکوپی برای اسلیو معده چه مشخصاتی دارد؟ 

جراحان لاغر که به مدت 2 سال دوره فلوشیپ فوق تخصص را برای دریافت مدرک فوق تخصص لاپاراسکوپی گذرانده اند، از تخصص و مهارت بالاتری برای انجام جراحی اسلیو معده و بای پس معده برخوردار هستند. اصولا این دوره به صورت یک دوره علمی و یک دوره عملی سپری می شود و در نهایت پزشک با دریافت مدرک فوق تخصص لاپاراسکوپی پیشرفته قادر است بهترین جراحی لاغری را انجام دهد.

بهترین جراح اسلیو که دارای مدرک فوق تخصص لاپاراسکوپی است، قادر خواهد بود جراحی بزرگ و سخت را به راحتی انجام دهد. زیرا جراح برای انجام این عمل از تجربه و تخصص کافی برخوردار است. تمام جراحان شناخته شده و معروف در کشور معمولا در زمینه ای فعالیت می کنند که در آن دارای تجربه و تخصص کافی باشند.

پس انجام جراحی اسلیو نزد جراحی که از مهارت و تخصص لازم برخوردار نباشد نه تنها نتیجه مناسب را به همراه نخواهد داشت، بلکه می تواند منجر به بروز مشکلات زیادی برای بیمار نیز شود. از این رو بهتر است در انتخاب بهترین جراح اسلیو نهایت توجه و دقت را به کار ببرید.

آیا پشتیبانی و حمایت پزشک از بیمار مهم است؟ 

جراحی لاغری یکی از انواع جراحی های حساسی است که تنها مختص زمان عمل نخواهد بود. یعنی این جراحی را نمی توان تنها در یک زمان انجام داد و بیمار بدون هیچ گونه حمایت و مراقبتی به روند سابق زندگی خود بازگردد. لازم است بیمار توسط پزشک چند روز قبل از جراحی و چند روز بعد از جراحی مورد حمایت و پشتیبانی قرار گیرد.

اصولا بهترین جراح اسلیو به مراقبت های قبل و بعد از جراحی بیمار خود توجه نموده و در صورتی که بیمار با مشکلی مواجه شود، سریع به یاری او خواهد شتافت. مراحلی که لازم است پزشک پیش از جراحی به آنها توجه نماید، ارزیابی های اولیه، بررسی آزمایشات قبل از جراحی، استفاده از رژیم غذایی و تمرینات ورزشی مناسب قبل از جراحی است.

پس از عمل نیز لازم است پزشک رژیم غذایی و تمرینات ورزشی بیمار، تغییر در عادت های روزانه و سبک زندگی، ویزیت های منظم و بررسی نتایج عمل جراحی را مورد توجه قرار دهد. تنها در این صورت است که بهترین جراح اسلیو می تواند بهترین نتیجه را از جراحی لاغری بیمار به دست آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مهم این پست . . .

بنر تبلیغی
Call Now Button